Góry

Aktywnie w hotelu.

Aktywność na urlopie? Ależ oczywiście! Dzięki wysiłkowi fizycznemu nakierowanemu na pobudzanie endorfiny (czyli hormonu szczęścia) zyskać można więcej, niż da się wyobrazić!

Bycie aktywnym popłaca. Jedźmy zatem w góry i korzystajmy z możliwości bycia aktywnymi przez okrągły rok. Świetnie przygotowane stoki narciarskie, lodowiska, liczne piesze i rowerowe szalki turystyczne czy spływy pontonowe to tylko nieliczne z opcji jakie mamy do wyboru.

A czy można być aktywnym w hotelu. Oczywiście, że tak! Za przykład posłuży nam hotel w Muszynie oferujący szereg atrakcji sportowych i rekreacyjnych. Kręgle, bilard czy gry zręcznościowe to tylko wstęp do tego, co czeka nas w tym obiekcie. Wystarczy wymienić najpopularniejsze i najchętniej wybierane aktywności, takie jak: strzelinca łucznicza, jazda na quadach i rowerach gra w siatkówkę i piłkę wodną, rafting, paintball, speedmenton, seqway czy spacery z kijami Nordic Walkingu, by przekonać się, że to miejsce stworzone dla każdego kto kocha góry i aktywność fizyczną. Zwłaszcza, że to tylko wybrane możliwości ze zdecydowanie bardziej rozbudowanej oferty. Szczęście jest takie proste, nie pozwólmy więc, żeby nas ominęło. Sami wyciągnijmy do niego dłoń w Muszynie-Złockiem. Na dłuższy wakacyjny pobyt lub długi weekend majowy.